Wróżbici wierzą, iż zarówno karty jak również znaki zodiaku mają moce.

Horoskop jest dla ludzi, którzy mocno wierzą w ukryte przesłanie poszczególnych znaków. Wszyscy mają znaki zodiaku, jakie są zależne od ich miesiąca urodzenia. Wszyscy wróżbici wierzą, iż zarówno karty jak i znaki zodiaku mają magiczne moce, jakie potrafią wróżyć. Wróżba to wydarzenie bliższej lub dalszej przyszłości, jakie może się zdarzyć albo jest tobie pisane.

 

Jednakże nie można mylić tegoż pojęcia z przeznaczeniem, bo są to zupełnie dwa odmienne hasła. Dobrym sposobem na sprawdzenie własnej bliskiej i dalekiej przyszłości jest także codzienny horoskop. W internecie jest dużo stron , które są poświęcone temu tematowi, a także prowadzonych przez doświadczonych wróżbitów. W okresie panującego wirusa coraz bardziej popularne okazują się streamy, na których doświadczeni wróżbici przepowiadają przyszłość z magicznych kart albo przy użyciu naszego horoskopu. Z pewnością nie ma badań potwierdzających prawdziwość takich wróżb, niemniej jednak nic przecież nie stoi nam na przeszkodzie, ażeby w takie rzeczy wierzyć.

 

Zdaniem poniektórych osób wiara w takie rzeczy jest jednakże niezgodna z religią katolicką oraz narusza religijny obszar a ponadto wiarę w jedynego Boga. Myślę natomiast, że powinno się odrobinę do tego typu spraw podejść z pewnym dystansem, ponieważ raczej żadna osoba nie wierzy w to, że zwykłe karty potrafią wywołać demoniczne i nadludzkie moce. Sądzę, iż przepowiadanie przyszłości absolutnie niemożliwe, ponieważ składa się na nią tak dużo zmiennych, że żadna osoba nie jest w stanie jej przewidzieć. Do tego dochodzi także elementwolnej i świadomej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *