Warto skorzystać z oferty kursującego busa lub meleksów.

Łeba jest jedną z najpiękniejszych miejscowości położonych nad Bałtykiem. Przyjazd do tej miejscowości będzie najlepszym z pomysłów, jeśli ktoś chce spędzić urlop z dala od miejskiego zgiełku. W Łebie plaże są czyste a także jakość wody morskiej jest bardzo wysoka.

 

Urlop w tym mieście na pewno będzie należał do bardzo udanych. Jednakże będąc w tej urokliwej miejscowości nie ma co wyłącznie leżeć do góry brzuchem na piasku. Należy zaliczyć także pobliskie atrakcje, jakich nie brakuje w samym mieście albo w jego najbliższych okolicach. Do takich niezwykłych atrakcji zalicza się wydmy. Ale należy pamiętać, iż dotarcie do tak urokliwego zakątka nie jest bardzo łatwe. Wydmy są daleko od centrum miejscowości. Można skorzystać z usług kursującego tam busa albo meleksów, które podwiozą nas do wejścia na teren parku. Meleksy wiozące pasażerów na wydmy istnieje możliwość złapać na obszarze całego miasta. Całkiem prawdopodobne, że zaraz po wyjściu na zewnątrz dostrzeżemy specjalne meleksy, które to kursują po całym mieście. W szczególności w sezonie turystycznym widać ich naprawdę wiele.

 

Meleks Łeba wydmy ma możliwość zabrać na pokład wręcz 10 osób, więc gdy większa grupa osób planuje wybrać się na wycieczkę na wydmy, to jak najbardziej będzie można wspólnie się zabrać. Przewóz meleksem jest tani, zatem naprawdę należy przy takiej okazji skorzystać z tego, iż jest ktoś kto będzie chciał nas zawieźć na to wspaniałe miejsce. Tuż przy wejściu do parku jest możliwość korzystać z kolejnych meleksów, które to podwożą wielu turystów już pod same wydmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *