Zdarza się, że nasze naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od włosów na głowie.

Odpowiednio wykonany make up znakomicie polepszy nie tylko wygląd dziewczyny, niemniej jednak też jej samopoczucie. Dużo pań codziennie, a czasami nawet parę razy na dzień, maluje własne brwi, by wyglądały tak jak należy i idealnie pasowały do reszty buzi. Zdarza się, że naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od włosów na głowie, lub są zwyczajnie słabe a także rzadkie. W takich sytuacjach, aby wyglądać tak jak się powinno, należy poświęcić kilkanaście minut dzień w dzień na zrobienie makijażu brwi.

Na nasze szczęście aktualnie na rynku pojawiły się usługi takie jak przykładowo makijaż permanentny. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy przyoszczędzić codziennie dużo czasu, a brwi przez 24 godziny na dobę, będą prezentowały się doskonale. Efekt zabiegu będzie utrzymywał się aż 4 lata. Makijaż taki można zrobić na 2 sposoby. Jednym z nich jest metoda ombre, czyli cieniowania. Poprzez tą metodę uzyskujemy wspaniałe naturalny efekt, część wznosząca się brwi jest jaśniejsza, a część opadająca – delikatnie ciemniejsza. Makijaż który został wykonany tą metodą jest bardzo modny oraz powszechny wśród klientek gabinetów kosmetycznych.

Kolejna metoda to tzw. microblading, inaczej piórkowa. Metoda ta polega na wprowadzeniu pigmentu przy wykorzystaniu mikroostrza. Zrobienie takiego makijażu może nie tylko oszczędzić sporo czasu, ale też sprawić, iż będziemy prezentować się lepiej aniżeli w tradycyjnym make upie. Dlatego że zrobi nam go profesjonalistka.

Zobacz więcej: Makijaż permanentny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *