Najbardziej znane są felgi stalowe.

Piękny wygląd samochodu osobowego nie jest w ogóle do osiągnięcia jeśli pod uwagę nie weźmiemy tego, jakie mamy założone w naszym samochodzie felgi, czyli koła.
Bardzo znane są felgi stalowe ,które niestety w większości przypadków nie wyglądają zbyt ładnie i tak naprawdę każdy,  piekny pojazd umieją zmienić w niezbyt ładny. Wizerunek samochodu to w bardzo dużym stopniu właśnie koła. Z tego także względu coraz większe grono ludzi zakłada felgi z aluminium jakie nadają samochodowi uroku, elegancji, a w poniektórych przypadkach bardziej sportowego charakteru. To wszystko uzależniony jest od tego jakie felgi sobie kupimy, a też od tego do jakiego auta je założymy.
Felgi są w różnorakich gabarytach. Jeszcze do niedawna popularnym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Dzisiaj często spotykamy pojazdy z felgami 17 cali, a także 18 oraz 19. Jak zatem można zobaczyć rozmiar koła znacząco rośnie.
Jeśli natomiast pragniemy jeździć komfortowo, to należy wybrać felgi w rozmiarze od 15 do 17 cali. Czym większych rozmiarów koło tym znacznie mniejsze opony, dlatego, że profil takiej opony będzie znacznie niższy. Posiadamy więc znacznie mniej gumy ,która amortyzuje różnorodnego rodzaju krzywizny. Warto mieć to na uwadze.

Zobacz więcej: felgi stalowe 16 5×112

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *