Wiele monet w ofercie mennicy wykonywane jest na zamówienie.

Instytucja jaką jest Mennica Polska oferuje najwyższej jakości sztabki złota, które wykonane są z najwyższej próby. Wszystkie wytwarzane monety oraz sztabki posiadają logotyp instytucji oraz dodatkowe symbole, które to stanowią informację o gramaturze oraz jakości złota.

 

Te wyroby dostępne są w kilku wersjach. Każda sztabka może ważyć od jednego do tysiąca g. To duża rozbieżność wagi. Sztabki jak i złote monety mają specjalny certyfikat, jaki stanowi potwierdzenie ich autentyczności. Złoto proponuje złoto, które jest znakomitą szansą, by móc ulokować tam nasze fundusze. Z oferty tej mają możliwość skorzystać zarówno mali przedsiębiorcy oraz klienci, lecz także inwestorzy z długoletnim stażem. Wiele monet w katalogu produktów mennicy przygotowywane jest na zamówienie. Są to przede wszystkim złote monety z wizerunkiem świętego. Na tych monetach znajdziemy także Kangura, symbol Australii czy też Liścia Klonowego. Sztabki złota w Mennicy Polskiej gwarantują szeroki wybór towarów od najbardziej znanych na świecie dostawców tego surowca. Mennica Polska posiada w ofercie również złoto w formie sztabek standardowych, czyli tak zwane złoto lokacyjne. Sztabki a także złote monety to nie tylko coś, co rzuca nam się w oczy. Te produkty to równocześnie świetny sposób na to by zabezpieczyć swój majątek przed niechcianym wydaniem

 

Rozmiar sztabki w etapie końcowym, zależy od wysokości kwoty jaką planujemy w niej ulokować. Dokładnie taki sam algorytm działania tyczy się także popularnych złotych monet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *