Fundacja Anitka prowadzi sporo warsztatów edukacyjnych dla pociech

W Bełchatowie istnieje taka organizacja, opiekująca się najmłodszymi, a jest to, jak mówi jej nazwa, Fundacja Anitka. Prowadzi wiele warsztatów edukacyjnych nie tylko i wyłącznie dla dzieci, lecz także dla osób w dorosłym wieku, ale mimo wszystko te kursy są skierowane w większości dla dzieciaków. Poza tym na witrynie fundacjanitka.pl da się odnaleźć artykuły na temat Fotobudki Bełchatów. Jest to świetna możliwość dla ludzi lubiących zdjęcia i fajny ubaw . W takowej fotobudce, da się zrobić jak najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w przezabawne ubrania dostępne za pośrednictwem tej organizacji. Możemy przeczytać na stronie fotobudki, że oferują oni takie rzeczy jak: wypożyczenie od 1 godziny, które kosztuje sto złotych, a z dowozem więcej o trzysta złotych, poza tym proponują przeróżne tła, świetne rekwizyty, ramka, którą można stworzyć, opcja przesłania na maila, darmowy dowóz do pięćdziesięciu kilometrów od Bełchatowa. Pokazuje to, jak porządnie zorganizowane jest to przedsięwzięcie. Oprócz tego na stronce fundacji Anitka widnieje jaki jest sens tej instytucji otóż: ,,Jeżeli szczęście oferuje Ci taniec – tańcz, jeśli pisanie – pisz, jeżeli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Wiele dróg prowadzi do szczęścia. Jest to wspaniałe przesłanie. Robią również imprezy urodzinowe dla dzieci, to pokazuje jak wiele propozycji zapewnia owa firma, które zezwala na błyskawiczną decyzję, w kwestii tego, czy wybrać ich posługi. Na ich stronce można także wyczytać kto stworzył te przedsięwzięcie i przez kogo posiadamy ten zaszczyt, aby mieć w tym kraju taką instytucję jak ta, więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem Prezesem Zarządu Fundacji i jego założycielką. Wykształciłam się jako nauczyciel oraz trener. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych spółkach oraz ngo. Ostatnimi czasy całe swoje wolne chwile przeznaczam na dokształcanie się oraz poznawanie światowych firm pozarządowych.
Najważniejsza dla mnie jest rodzina: mąż oraz synowie Paweł, Tymoteusz i Franek.
Jestem pasjonatką artystycznego rękodzieła. Moim największym pragnieniem jest wycieczka Camperem po krajach Europy i wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – “skończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Łódzkim i czteroletnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Fachowo jestem związana z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi i Fundacją Subvenio. Prowadzę osobną psychoterapię osób dorosłych. Pracuję pod ciągłą superwizją certyfikowanego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy rozwojowe oraz szkolenie z zakresu dbania o zdrowie. Jestem współautorką programów profilaktycznych.”. Są to wspaniałe dwie panie, którym cały Bełchatów zawdzięcza tak cudowne miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, iż ta organizacja pozostanie jak najdłużej.

Zobacz także: Urodziny dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *