Peeling z kawy na włosy

W obecnych czasach, niezwykle dużą uwagę poświęca się wizerunkowi. Wszystkim zależy na tym aby odpowiednio wyglądać, ponieważ dzięki temu świetnie czują się w swoim ciele, stają się bardziej pewni siebie a również posiadają duże powodzenie. Żeby zjawiskowo wyglądać każdego dnia, trzeba odpowiednią uwagę poświęcić regularnej pielęgnacji i higienie. Ku pocieszeniu w drogeriach możemy kupić kosmetyki wszelkiego typu, do ciała, włosów, twarzy, paznokci.

Ale pragnąc zjawiskowo wyglądać, musimy w drogerii dużo zapłacić, ponieważ mimo, że zazwyczaj kremy drogie nie są, to musimy ich kupić tak duże ilości, że może to bardzo naruszyć budżet rodzinny.

Domowa kosmetyka
Dlatego ciekawym wyjściem są domowej produkcji kosmetyki, jakie każdy potrafi samemu w domu zrobić. Niezwykle rozpowszechniony staje się peeling kawowy do włosów, do jakiego starczy zwyczajna kawa mielona, troszkę mydła w płynie, dodatkowo cynamon. Tego rodzaju mieszanka ma niezwykłe właściwości łuszczące, kawa do włosów nakładana w odpowiedni sposób, pozwala odżyć skórze głowy. Maseczka z kawy na włosy świetnie czyści, wygładzi skórę głowy spowoduje, iż włosy będą gęściej oraz sprawniej się rozwijały a również będą o wiele zdrowsze. Owa maseczka staje się niezwykle przystępna i prosta w przygotowywaniu, możemy ją przygotować w parę min.

Cechy pielęgnujące kawy, są znane od dawna. Już nasi przodkowie stosowali kawę do regularnej pielęgnacji. Kawa wmasowana w skórę głowy, poprawia także krążenie, a także możemy sobie przeprowadzić relaksujący masaż głowy. Tego rodzaju maseczkę starczy spłukać ciepłą wodą i wyczyścić głowę normalnym szamponem.

Autor: maseczka na włosy z kawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *