Zapuszczona broda?

Dużo osób myśli nad zapuszczeniem brody, wprawdzie wydaje im się, że ich zarost nie jest do tego właściwy. Aby się przekonać, czy nasze owłosienie na twarzy nadaje się do zarośnięcia brody, lub również nie potrzeba najpierw wypróbować ją zapuścić.
Wiele jednostek zarabia, posiada życie prywatne oraz czułoby się niekomfortowo podczas etapu zapuszczania bródki. Na zapuszczenie zarostu potrzeba przeznaczyć około dwóch miesięcy i nie dotykać poprzez ten okres maszyny do golenia. Jeśli nie potrafimy sobie na to pozwalać, potrzebujemy dobrać moment, który będzie najodpowiedniejszy dla naszej osoby. Na przykład można to zrobić w czasie wczasów bądź urlopu. Jeśli mamy mało czasu, zarost można zacząć zapuszczać na 7 dni lub dwa przed zapoczątkowaniem wypoczynku.
Gdy uprzednio nasza broda przyrośnie, potrafimy ocenić własny zarost i wejść do czynienia. Zapuszczona broda niewątpliwie nie wygląda dobrze, więc trzeba będzie ją skrócić. Do tegoż konieczny będzie wam trymer, jakim można modyfikować rozciągłość włosa, gdy nasza broda nie jest jeszcze zbyt długa.
Ważne jest też dokładne badanie, jako własny zarost się rozkłada na brodzie. W pewnych polach na policzkach potrafi występować niewiele włosów. Wówczas należy ustalić odpowiednio wysoką kreskę policzkową swego zarostu. Miejsca, jakie są niejednolicie owłosione, należy ogolić do prostej linii włosa.
Istotne jest też dopilnowanie o dolną kreskę zarostu na szyi. Potrzeba ją poprawić, lecz nie wolno przesadzać z jej wygoleniem, bo z owłosioną twarzą oraz całkiem ogoloną szyją, będziemy wyglądać zabawnie.

Źródło: Sklep barbecompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *