W okresie mrozów wielokrotnie spotykamy się z faktem strat ocieplenia

W sezonie zimowym często możemy napotkać się z faktem utrat ocieplenia co produkuje wielkie wydatki za ocieplenie. Ciepło ucieka nam zwłaszcza poprzez podłogę i niestety są to straty aż do 15 %. A więc Multiprotect stworzył przydatne rozwiązanie tego kłopotu. Jest nim mianowicie profesjonalny podkład Multiprotect. To podkład jaki układa się pod panelami podłogowym. Gwarantuje on skuteczniejszą izolacje termiczną pomieszczenia dodatkowo ogranicza od dziesięciu do piętnastu procent straty ciepła. Również dzięki zastosowanej procedurze pozwala również na izolacje dźwiękową. Co jest szczególnie znaczące w dzisiejszym głośnym świecie.

Dzięki dokładnemu wygłuszeniu mieszkania potrafimy też niskim kosztem poprawić relacje z sąsiadami. Specyfikacja tego typu podkładu przyzwala przeznaczenie go w montażu ocieplania panelowego.

Reasumując jeżeli będziemy chcieli zdecydować się na zastosowanie specjalnego podkładu Multiprotect to otrzymujemy mnóstwo korzyści.

Główna z nich to spora oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki właściwościom termoizolacyjnym.

Następna to zatroszczenie się o odpowiednią akustykę pomieszczenia co zwiększy komfort korzystania z niego.

Następną stanowi jego wytrzymałość która zawdzięcza gęstość co umożliwia wykorzystywanie go także w mieszkaniach jakie są mocniej użytkowane.

Jednakowo istotną jest oszczędne opakowanie dokonane faktem iż sprzedawany jest w tubkach po 8m2 co zezwala na na użycie oraz używanie go również w wnętrzach o unikalnym układzie. Dzięki temu będziemy w stanie nabyć należytą liczbę podkładu.

Klasycznym przykładem tego jak podkład pozwala oszczędzić środki to sytuacja podczas której Państwo Kowalscy przez całkowity czas grzewczy wydają tysiąc złotych na ogrzewanie domu. Po użyciu podkładu Multiprotect jak również ograniczeniu utrat termicznych ta liczba to już zaledwie 850 złotych.

Jak widać bywają to wyraźne oszczędności. A w dłuższej perspektywie na przykład w ciągu dziesięciu lat pozwoli toż na ekonomię rzędu 1500 złotych.

Więcej: Multiprotect 1000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *