Wykupienie ubezpieczenia na cały rok szkolny bądź przedszkolny nie jest kosztowne.

Przedszkolne ubezpieczenie mówiąc inaczej NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Dzięki takiemu ubezpieczeniowi ochroną obejmowane są wszystkie dzieci w placówce przedszkolnej i nie tylko. Czy takie ubezpieczenie dziecka w placówce przedszkolnej jest obowiązkowe? Oczywiście nie. Lecz kiedy nasze dziecko na skutek nieszczęśliwego wypadku będzie potrzebowało fachowej opieki medycznej może to kosztować krocie. Należy zatem dokładnie pomyśleć o stosownym ubezpieczeniu.

Jak dużo kosztuje ubezpieczenie dziecka w przedszkolu?

Kupienie ubezpieczenia dla dziecka na cały rok szkolny bądź przedszkolny nie jest bardzo drogie – mniej więcej do 100 pln. Możemy liczyć na liczne zniżki wręcz 50 procent, jeśli nieco większa grupka przedszkolna zdecyduje się na proponowaną poprzez dyrektora ofertę. Kwota może zejść nawet do 40 złotych rocznie. Takie ubezpieczenie możemy wykupić także u zupełnie innego ubezpieczyciela, niekoniecznie tego, który współpracuje z przedszkolem. Ubezpieczenie pociechy w placówce szkolnej ochrania życie i poziom zdrowia dzieci na terenie placówki a nawet poza jej terytorium. Trwa rok uwzględniając również czas wakacyjny. Niektóre firmy ubezpieczeniowe zachęcają niskimi kosztami przykładowo. 40-50 złotych rocznie. I tu pojawia się bajer reklamowy przykładem może być chłopczyk który biegnąc padł na ziemię i stłukł sobie swoje okulary. Opiekunowie prawni byli przekonani że dostaną odszkodowanie. Nic bardziej mylnego! Polisę którą nabyli niestety nie zawierała rekompensaty dla szkód materialnych. Poprzez to tuż przed każdym wykupieniem polisy, należy rozważyć uważnie od początku do końca całą polisę ubezpieczeniową.

Super by było popytać sąsiadów, znajomych z jakiej agencji taką polisę mogą polecić, lub znaleźć w internetowej rzeczywistości w różnorakich rankingach firmy ubezpieczeniowych.

Więcej: ubezpieczenie dziecka w szkole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *