Sztuka makijażu niezmiernie szybko się kształtuje…

Sztuka makijażu niezmiernie dynamicznie się rozwija i nie jest już na szczęście to tematem mało omawianym. Żeby poprawnie wykonać makijaż, w dzisiejszych czasach należy posiadać bardzo dużą wiedzę praktyczną jak również techniczną. Nadal bardzo modne są wspaniałe, podkręcone rzęsiska. Niestety większość dam, nie znosi noszenia sztucznych rzęs, tych bardzo długich oraz bardzo ciężkich skupisk rzęs. Tego typu rzęsy są podobno wyjątkowo ciężkie a także niefunkcjonalne, przeważnie się odklejają.

Na całe szczęście jest specyfik do wydłużania rzęs. To najzwyczajniejsza odżywka wzmacniająca, która używana każdego dnia przynosi oczekiwane efekty już po 2 tygodniach. Działa ona podobne do tych tradycyjnych odżywek wzmacniających do włosów, jednakże jest delikatniejsza, żeby nie podrażnić oczu. Odżywka regeneracyjna wygląda jak zwykły tusz do rzęs, jest bezbarwna i bez zapachowa. Myślę, że najlepiej zastosować ją na porę nocną a dodatkowo w dni gdy nie mamy make upa. Najlepiej stosować ją każdego dnia, żeby jak najszybciej zauważyć upragniony rezultat. A dodatkowo można przyczepić także do swoich własnych rzęsek inne, jakie są znacznie lżejsze od kompletu wachlarza. Doklejane są przy użyciu specjalnego kleju, jaki nie powinien raczej zaszkodzić naszym naturalnym rzęsom.

Odklejanie tego typu rzęs powinno odbywać się w specjalistycznym salonie, ponieważ samodzielnie będziemy mogli zrobić sobie krzywdę. Z pewnością przyklejanie doklejanych rzęs nie spowoduje, że staną się one dłuższe na zawsze, ale tylko na określony czas. Stosowanie odżywki regenerującej do rzęs, którą można zakupić w każdej drogerii kosmetycznej, może nawet przedłużyć swoje naturalne rzęsy na dłuższy czas. Dodatkowo jest możliwość popijać ziółka, jakie wyśmienicie działają na naszą cerę, na nasze paznokcie, włosy oraz rzęsy.

Zobacz więcej: produkt do przedłużania rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *