Lecz niestety, urok zniknął.

Jesienna aura powolutku zaczyna ostatnimi czasami pokazywać swoje pazurki. Mam tutaj na myśli jej prawdziwe oblicze – będzie chłodno, bardzo wietrznie a także deszczowo. Przez początkowe parę tyg. tejże kalendarzowej jesieni, mieliśmy prawo być naprawdę zachwyceni z tego co widzieliśmy za okiennicami. Jednakże, czar prysł a urokliwość polskiej, pięknej pory jesiennej została przykryta spadającymi liśćmi. Spadającymi liśćmi już w takiej jesiennej atmosferze.

Ostatnie dni, a raczej skala temperatury, która posunęła się do okolic zera stopni Celsjusza, w połączeniu z rzeczywiście bardzo silnym a także mroźnym wiatrem spowodowało, iż spotkało mnie jesienne przeziębienie. Było, a prawdopodobnie wciąż jest ono dla mnie aż tak dla mnie niekorzystne, iż spowodowało u mnie ból zatok oraz obydwóch uszu. Ale najgorsze jest to, iż zdaję mi się, iż wykonałem wszystko co możliwe aby tego dokuczliwego przeziębienia zapobiec.

Cały czas kontrolowałem temperaturę na dworze i ubierałem  się stosownie do tego, co aktualnie było się na podwórku. W ruch  poszła  ciepła czapka na zimę, w zestawie z grubym szalikiem oraz rękawicami. Pomimo to, ten paskudny wirus  postanowił mnie dopaść i od trzech dni, bez skutku walczę o powrócenie do pełni zdrowia. Tylko że niestety, babcine techniki nie są w moim przypadku skuteczne, dlatego też stwierdziłem, że jedną jedyną jednostką, jaka będzie mogła sprawić, iż ból moich zatok oraz obu uszu ustąpi, jest laryngolog. I tak jak raczej jestem człowiekiem, który raczej marudzi na naszą polską opiekę zdrowotną, tak tym razem lekarz wykonał wspaniałą robotę i spowodował, że mój ból uszu ustąpił  już kolejnego dnia. Aktualnie, kończę brać zalecone mi przez lekarza lekarstwa i zaczynam od nowa czerpać radość z mojego życia. Bardzo martwi mnie jedynie to, że ja już faktycznie nie wiem jakże się odziać aby zminimalizować ryzyko choroby. Zdawało mi się, iż potrafię bardziej dbać o własny organizm, a tu niestety…

Zobacz: Laryngolog Zamość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *