Proargi to rzetelny preparat o świetnej jakości wykonania.

Proargi to rzetelny preparat o bardzo dobrej jakości wykonania, starannie oczyszczony oraz co najważniejsze spełniający wszelkie wymagane normy. Proargi zbudowane są z organicznej l-argininy oraz dodatkowo ze składników takowych jak : cytruliny, witaminy z grupy B, a także ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na zdrowie został analizowany poprzez trzech specjalistów z USA, którzy otrzymali Nobla za własną pracę naukową.

Zaletą proargi jest to, iż nie posiada w sobie w ogóle cukru, ale jedynie naturalną stewie, bez sensu też szukać w niej nienaturalnych enzymów oraz substancji konserwujących. Do plusów suplementacji proargi możemy zaliczyć przede wszystkim wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie, szybką odbudowę ciała po dużym wysiłku fizycznym, nasilenie odporności własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Ponadto proargi m.in. opóźniają proces starzenia się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a oprócz tego ilość glukozy we krwi. Tak więc jak można zauważyć proargi niesłychanie dużo nam mogą zaoferować, dzięki nim nasze zdrowie ulega polepszeniu, poprzez co możemy zyskać na chęci do życia.

W jaki sposób zażywać proargi? Preparat ten jest w formie saszetek i sugerowana jest tutaj dawka jednej albo dwóch saszetek na dzień, które trzeba uprzednio rozpuścić dokładnie w połowie szklanki chłodnej wody. Istnieją przeciwwskazania do brania proargi, nie wolno jej przede wszystkim zażywać w trakcie ciąży a oprócz tego kiedy karmimy piersią. Nie mogą proargi stosować też osoby z wysokim ciśnieniem, a także diabetycy. I na koniec o czym powinno się cały czas pamiętać – suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Także nie wolno brać więcej, niż zalecana dawka dobowa.

Zobacz: proargi 9 plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *