Polerowany beton jest niezmiernie prosty w utrzymaniu porządku.

Beton jest to materiał trwały i ponadczasowy. Posadzki to najbardziej wystawione na zużycie się obszary, które po paru czy parunastu latach potrzebują renowacji. Polerowany beton, to posadzka która poddawana jest specjalnej obróbce mechanicznej profesjonalne polerowanie podłoża jak i chemicznej – impregnacja. Należycie przygotowana załoga robotników, w ciągu 8 – 12 godzin jest w stanie wyczyścić do 100m2 posadzki. Po specjalnym zaimpregnowaniu parkietu, nie są dokonywane już jakiekolwiek czynności, co nie sprawia opóźnień w możliwości korzystania z podłogi. Zamiast przeciętnego, matowego oraz nieprzyjemnego dla oka betonu, posiadamy piękny a także refleksyjny, zachwycający beton polerowany. Tak samo polerowanie jak również konserwacja posiadają niezmiernie mały wskaźnik niebezpieczeństwa dla środowiska.

Podłoga polerowana to nie tylko estetyka, ale także ogromna oszczędność. Polerowany beton jest wyjątkowo banalnie prosty w utrzymaniu porządku, odbija światło, co powoduje możliwość wyłączenia pewnej ilości lamp w domu. Beton polerowany nie niszczy się, ani nie ulega niszczeniu. Jest podłogą bezpieczną, dlatego że nie jest w ogóle śliski.

Optycznie może nawet sprawiać wrażenie odwrotne, poprzez lśnienie i efekt tafli wody. Polerowany beton nie ma zastosowania jednakże w każdym miejscu. Profesjonalne polerowanie betonu zarówno w przypadku, gdzie zachodzi niezgodność syntetyczna, jak również polerowanie o bardzo niskiej jakości betonu nie będzie opłacalne. Beton polerowany na nasze nieszczęście też niszczeje.

Więcej: polerowanie posadzki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *