W przypadku wszelkich nieprawidłowości.

Tacholandia.pl jest to serwis który wspomaga działalność firm transportowych oraz spedycyjnych. Rozliczanie ewidencji w tego rodzaju firmach zazwyczaj wymaga zatrudnienia eksperta który zajmować się będzie kontrolowaniem czasu pracy zatrudnionych kierowców. W przypadku jakichkolwiek nieścisłości, pracodawca jest narażony na rozmaite roszczenia od kierowcy, lub wysokie kary gotówkowe w przypadku kontroli przeprowadzonej przez PIP, a nawet utracenie licencji transportowej, bez której nie można zajmować się prowadzeniem działalności. Zatem bardzo korzystnym wyjściem dla właścicieli przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe jest bez wątpienia rozliczanie kierowców przez firmę zewnętrzną. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości usługi na terenie kraju, oraz posiada przedstawicielstwo na terenie Francji, co jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorstw świadczących międzynarodowy transport. Przedsiębiorstwa transportowe świadczące usługi na terenie Francji muszą posiadać przedstawiciela, który będzie pośrednikiem między służbami francuskimi, przedsiębiorcą a kierowcą. Każdy klient naszego serwisu ma swojego własnego opiekuna, który prowadzi oraz kontroluje wszystkie rozliczenia jego przedsiębiorstwa. Usługi naszej firmy obejmują głównie rozliczanie podróży służbowych w Polsce i za granicą, rozliczenie czasu pracy kierowców, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczenie płacy minimalnej we wszystkich krajach europejskich, reprezentacja oraz doradztwo podczas wszystkich kontroli Inspekcji Transportu Drogowego a dodatkowo Państwowej Inspekcji Pracy, a także sporządzenie regulaminów pracy i wynagrodzeń. Wszystkie nasze usługi świadczymy w zgodzie z panującymi przepisami. Zapewniamy wszystkim naszym klientom dopasowany w sposób indywidualny serwis, wysoką jakość, kompleksowość i bezpieczeństwo. Pracujemy jedynie z zastosowaniem różnego typu programów które rekomendowane są poprzez PII oraz ITD. Praca w szeroko pojętym transporcie wymaga niewątpliwie znajomości stale ulegających zmianom norm prawa. Poprzez nasze szkolenia zarówno kadra zarządzająca, jak również kierowcy będą mogli spokojnie pełnić swoje obowiązki, posiadając pewność, iż nie naruszają absolutnie żadnych obowiązujących przepisów. Jesteśmy specjalistami z zakresu szkoleń które związane są z czasem pracy kierowców, czasem jazdy, wszystkich przerw i odpoczynków w transporcie drogowym, wszelkimi obowiązkami które wynikają z Ustawy o Czasie Pracy Kierowców, rozporządzenia nr 561/2006 a oprócz tego rozporządzenia nr 165/2014. W naszej firmie prowadzimy również różne szkolenia z dziedziny obowiązków które powiązane są z wyposażeniem każdego kierowcy w potrzebne dokumentami i sprawnością techniczną aut przed zaczęciem pracy, obsługą tachografów cyfrowych, oraz postępowaniem w sytuacji naruszeń norm określonych w rozporządzeniu 561/2006, oraz Ustawie o Czasie Pracy Kierowców. Wszelkich naszych klientów szkolimy również, w jaki sposób właściwie rozważyć oraz ewidencjonować własny czas pracy, rozliczać nadgodziny, pracę w nocy a także wynagrodzenia za dyżury, jak odpowiednio prowadzić pracowniczą dokumentację, rozliczać wszystkie podróże służbowe, lub płace minimalne obowiązujące w UE. Nasze szkolenia przeprowadzane są głównie w Kielcach, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, jednakże możemy przygotować takie szkolenie na terenie całego państwie.

Autor: rozliczanie czasu pracy kierowców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *