Satynowa pościel 3d.

Składająca się z poszwy na kołdrę oraz z poszewek na poduszki pościel 3d posiada dwustronny wzór. Z jednej strony zostały umieszczone kwiatki i liście przewijające się między nimi. Natomiast z drugiej strony kołdra posiada kolor jednolity w jasnym, prawie, że beżowym odcieniu. Komplet nie tylko jest doskonałą kompozycją pod względem barw, ale też w pełni odpowiada współczesnym standardom.

Mięciutka, lekka, przyjemna pościel 3d w czasie upałów przynieść nam miłe ochłodzenie. Jej jakość niewątpliwie zasługuje na uznanie, jak i na podkreślenie, bo jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, takowych jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pościel 3d wyróżnia się stonowaną, łagodną gamą kolorystyczną, a za sprawą jej nowoczesnego wzornictwa można dopasować ją właściwie do każdego wystroju naszej sypialni.

Pościel 3d została wykonana z wyśmienitego surowca, jakim z całą pewnością jest satynowa bawełna. To dzięki niej zachowa wysoką trwałość a dodatkowo nasycenie barw w ciągu wielu lat, bez względu na to, ile razy będzie prana. Odróżnia się intensywnością kolorów oraz zwłaszcza interesującym wzorem. Zapewni miły wypoczynek i sen, ponieważ jest miła w dotyku.

Więcej: Pościele 3d

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *