W tymże przypadku powinny być całkowicie czyste.

Opony samochodowe są częstym przedmiotem ,który jest wysyłany za pośrednictwem kuriera. Istotne w tego typu procesie jest należyte zapakowanie opon do wysłania.

Standardowo opony pakowane są w kartonowe pudło. W tym przypadku opony powinny być całkowicie czyste oraz suche, takim sposobem nie ubrudzą pozostałych przesyłek. Karton, do którego chcemy zapakować opony powinien być porządnie wykonany. W jednym pudle z reguły powinny być dwie albo więcej egzemplarzy opon, które nie mogą przesuwać się w środku kartonu. Do spakowania można użyć także wypełnienia. Jeśli do czynienia mamy z większymi oponami, możemy spakować je pojedyńczo, każdą w innym pudle.

Kolejnym innym sposobem na pakowanie opon jest łączenie ich po dwie sztuki i po oklejanie taśmą. Jeśli chcemy tak zapakować opony, opony również muszą być suche i czyste. Zapakowane opony muszą być nieruchome, absolutnie nie mogą przemieszczać się podczas transportu. Po połączeniu opon możemy owinąć je w folię, tak by nie było w nich żadnego otworu. Na powierzchni płaskiej naszej paczki musimy dokleić list przewozowy.

Jeżeli opony mają felgi, powinny być wysłane za pomocą kartonu.
Takie przygotowanie opon do wysyłki kurierem ułatwi wysyłkę a także nie przyniesie nam dodatkowych kosztów związanych ze złym opakowaniem przedmiotu do wysyłki.

Autor: Przygotowanie opon samochodowych do wysyłki kurierem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *