Dlaczego to zrobiłam?

Jakiś czas temu pozbyłam się wielu rozmaitych rzeczy. Ubrań. Oczywiście nie były to ekskluzywne buty czy modne obuwie damskie, zatem nie było mi ich szkoda wyrzucić. Wyrzuciłam na śmietnik właśnie 15 par butów. Butów, które modne były chyba jakieś 1o lat wstecz. No, ale przecież czasy a także moda się zmienia.

 

Pewnie nie wiesz czemu to zrobiłam? W mojej szafie nie było już miejsca. Co ją otworzyłam, to sterta ubrań wypadała na mnie. Miałam już tego dosyć. Pozbywanie się moich rzeczy nie było łatwe – zajęło mi to cały miesiąc, ale w końcu się mi to udało.

Postanowiłam sobie, że od teraz postaram się minimalizować ilość rzeczy w szafie – ubrań, kosmetyków, butów a także innych drobnostek. Poprzez to będę mogła sobie zakupić obuwie damskie, które to będzie modne a także kobiece. Ponieważ na tym mi właśnie zależy. Na wysokiej jakości produktu, który nie rozpadnie się po paru dniach użytkowania. Wierzę, że to zapewnią mi właśnie ekskluzywne buty. A po co mi modne buty damskie? by być modną! Podczas kupna nowych butów głównie będę kierowała się klasycznym dizajnem, niemniej jednak niewątpliwie pozwolę sobie na modowe wybryki. A co mi tam! W końcu stać mnie! Niech ekskluzywne buty damskie się mnie boją, bo już nadchodzę!

Autor: Modne buty damskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *